17,99 
Produkt dostępny na zamówienie
Opis

LAKMA Akryl Szpachlowy lekki

Łatwa w aplikacji, lekka masa uszczelniająca. Pozwala na bezpyłowe (łatwe i szybkie) szpachlowanie i wygładzanie uszczelnień przeznaczonych do malowania wewnątrz pomieszczeń. Po utwardzeniu można szlifować papierem ściernym i siatką malarską. Akryl nadaje się do malowania już po 20 minutach od użycia. Wykazuje idealną przyczepność do podłoży porowatych: tynków gipsowych, płyt gipsowo-kartonowych, podłoży tradycyjnych (cementowe, cementowo-wapienne itd.), sztukaterii, drewna i materiałów drewnopochodnych. Nie zawiera rozpuszczalników, nie posiada zapachu i jest bezpieczny dla wszelkiego rodzaju materiałów dekoracyjnych.

Zastosowanie:

Akryl służy do bez skurczowego wypełniania łączeń (spoinowania) płyt kartonowo-gipsowych bezpośrednio przed malowaniem, maskowania wkrętów oraz łączników mechanicznych w systemie suchej zabudowy, naprawy pęknięć, rys, ubytków ścian i sufi tów, paneli ściennych, sufi tów podwieszanych. Nadaje się do tworzenia połączeń oraz niwelowania uszkodzeń w ścianach i sufi tach domów, murach, tynkach i betonie. Produkt do zastosowań wewnętrznych.
Specyfikacje
Waga
0,310 kg
Opinie (0)
Bądź pierwszym, który to oceni. Podziel się swoją oceną i recenzją, aby inni klienci mogli zdecydować, czy jest to odpowiedni produkt dla nich.
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt, mogą wystawić opinię. Zaloguj sie
Akcesoria
  • 24,99 
  • Hit
    - 5 %
    194,99  Original price was: 194,99 zł.184,99 Current price is: 184,99 zł.
    Waga
    10 kg