Hit
- 13 %
67,99  Original price was: 67,99 zł.58,99 Current price is: 58,99 zł.
W magazynie
Opis

Dulux Universal Primer

Dulux Universal Primer to niepigmentowany, drobnocząsteczkowy, wodorozcieńczalny koncentrat akrylowy do gruntowania ścian wewnątrz i na zewnątrz. Doskonale nadaje się do gruntowania takich podłoży jak tynki cementowo-wapienne i płyty gipsowo-kartonowe. Produkt bardzo głęboko penetruje podłoże i ma silne działanie wiążące. Nie przepuszcza wody, nie ulega zmydleniu i przepuszcza parę wodną umożliwiając oddychanie ścian.

Opis aplikacji

Produkt przystosowany jest do malowania pędzlem, wałkiem lub natryskiem hydrodynamicznym. Rozcieńczyć wodą w proporcji 1:4. W większości przypadków wystarczy jednokrotne gruntowanie. Rozprowadzać do postaci równomiernej warstwy. W przypadku bardzo chłonnego podłoża można nakładać środek gruntujący dwukrotnie metodą „mokro na mokro” do pełnego nasycenia podłoża (poprzecznie do poprzedniej), ale nie dopuścić do utworzenia się szklistej powłoki po gruntowaniu. Dalsze prace na zagruntowanej powierzchni można prowadzić po 8 godzinach od nałożenia Dulux Universal Primer.

Cechy produktu

  • Poprawia przyczepność
  • Redukuje pylistość podłoża
Specyfikacje
Waga
1 kg
Czas schnięcia:

8 godzin

Wydajność:

do 25 m²/l

Zastosowanie:

do wnętrz i na zewnątrz

Opinie (0)
Bądź pierwszym, który to oceni. Podziel się swoją oceną i recenzją, aby inni klienci mogli zdecydować, czy jest to odpowiedni produkt dla nich.
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt, mogą wystawić opinię. Zaloguj sie
Akcesoria
  • Hit
    154,99 
    Waga
    6 kg