Hit

Expert Line ThermoFoam White P-L 750 ml

Brak w magazynie
Opis

Expert Line ThermoFoam White 750 ml

Poliuretanowa piana Expert Line THERMOFOAM jest jednoskładnikową, elastyczną pianą o zwiększonej wydajności i znakomitej termoizolacyjności. Charakteryzuje się dużą wytrzymałością mechani-czną i doskonałą przyczepnością do większości materiałów stosowanych w budownictwie. Formuła piany eliminuje możliwość wypaczeń profili okiennych i drzwiowych oraz wykazuje doskonałe parametry termoizolacyjne i dźwiękochłonne. Szczególnie polecana do montażu stolarki w domach drewnianych i konstrukcji szkieletowej, gdzie występują zmiany geometrii.

Zastosowanie:

  • Uszczelnianie i montaż stolarki okiennej i drzwiowej PCV, drewnianej i aluminiowej
  • Montaż parapetów i schodów
  • Izolacja cieplna instalacji centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjnych, uszczelnianie przepustów instalacyjnych
  • Izolacja cieplna dachów i stropodachów
  • Wypełnianie szczelin w izolacji termicznej przy ocieplaniu budynków

Sposób użycia:

Podłoże robocze dokładnie oczyścić i odtłuścić. Przed użyciem upewnić się, czy puszka ma temperaturę dodatnią (+20°C). Powierzchnie roboczą zwilżyć wodą, np. spryskiwaczem. Mocno wstrząsnąć puszką (przez ok. 30 sek.) w celu dokładnego wymieszania składników. Przykręcić pistolet do puszki, pozycją roboczą przy montażu jest pozycja puszki ?do góry dnem?. Aplikować pianę od dołu do góry szczeliny. Szczeliny wypełniać do 60% głębokości, ale nie więcej niż 4 cm na jedną warstwę, szersze niż 4 cm należy wypełniać warstwami, każdą warstwę po nałożeniu zwilżyć wodą, przy pomocy np. spryskiwacza. Nadmiar piany po utwardzeniu usunąć metodami mechanicznymi (np. nożem). Po pełnym utwardzeniu piany należy zabezpieczyć ją przed działaniem promieni UV używając do tego np. mas silikonowych, tynku, farb.

 

Specyfikacje
Waga
0,750 kg
Opinie (0)
Bądź pierwszym, który to oceni. Podziel się swoją oceną i recenzją, aby inni klienci mogli zdecydować, czy jest to odpowiedni produkt dla nich.
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt, mogą wystawić opinię. Zaloguj sie