Hit

Francesco GUARDI Collezione Farba o efekcie gwiezdnej nocy

110 192 
Opis

Francesco GUARDI Collezione Farba o efekcie gwiezdnej nocy

Farba o efekcie gwiezdnej nocy jest nowoczesną, dekoracyjną farbą lateksową tworzącą unikalny efekt skrzenia się pod wpływem padania światła naturalnego, jak i sztucznego. Farbę charakteryzuje bardzo wysoka siła krycia oraz matowe wykończenie powłoki z tysiącami lśniących mikrocząsteczek specjalnych złocistych wypełniaczy. Mikroporowata struktura zapewnia oddychanie ścian, a odpowiednio opracowana konsystencja farby daje się łatwo rozprowadzać nie powodując chlapania podczas prac malarskich. Nadaje wnętrzom charakteru subtelnej elegancji.

Farba doskonale nadaje się do malowania całych lub wybranych fragmentów ścian w budownictwie jedno i wielorodzinnym, w pomieszczeniach takich jak pokój dzienny, sypialnia czy pokój dziecka. Wspaniale komponuje się też w pomieszczeniach użyteczności publicznej, tj. restauracje, hotele, dyskoteki itp.

Nanoszenie Pędzel, wałek, natrysk 
Ilość warstw  2
Wydajność przy jednej warstwie  ok. 8 m2 /1 l przy jednokrotnym malowaniu – w zależności od struktury podłoża, oczekiwanego efektu, techniki malowania oraz doświadczenia wykonawcy
Gęstość  ok. 1,43 g/cm3
Czas schnięcia  minimum 2 godziny
Nanoszenie kolejnej warstwy  minimum 2 godziny
Rozcieńczalnik  woda
Czyszczenie narzędzi         woda
Kolorystyka  czarny - złocisty
Składowanie  36 miesięcy od daty produkcji, w oryginalnych i szczelnie zamkniętych pojemnikach w temperaturze od +5°C do +30°C. Chronić przed mrozem i nasłonecznieniem.
Pojemność  1,5 l / 3,0 l
Specyfikacje
Waga
1,5-3 kg
Pojemność:

1,5 l, 3,0 l

Opinie (0)
Bądź pierwszym, który to oceni. Podziel się swoją oceną i recenzją, aby inni klienci mogli zdecydować, czy jest to odpowiedni produkt dla nich.
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt, mogą wystawić opinię. Zaloguj sie
Akcesoria
  • 3,99 
  • 15,99  Original price was: 15,99 zł.14,99 Current price is: 14,99 zł.
    Wymiary
    18 cm