Opis

JURGA CLEANER BR

Środek do czyszczenia oraz usuwania wykwitów wapiennych, solnych oraz zabrudzeń gipsowych, cementowych, sadzy, nalotów z kamienia wodnego. Czyści szybko i skutecznie, przywracając naturalną strukturę powierzchni. Można go aplikować na większość mineralnych powierzchni budowlanych takich jak cegły, płytki, kostka, kamień itp. Doskonale nadaje się do czyszczenia narzędzi budowlanych po pracach murarskich i tynkarskich.

Zastosowanie:

Preparat ten można aplikować do wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, na powierzchnie pionowe i poziome. Czyści zabrudzenia z większość mineralnych podłoży budowlanych takich jak dachówki, elewacje wykonane z płytek ceramicznych i klinkierowych,
cegły klinkierowe, palone, ręcznie formowane oraz powierzchnie z niepolerowanych kamieni naturalnych. Preparat ten zalecany do czyszczenia zabrudzeń powstałych po pracach budowlanych takich jak betonowanie, murowanie, tynkowanie, fugowanie. Cleaner BR doskonale nadaje się do czyszczenia narzędzi budowlanych po pracach murarskich i tynkarskich.

Sposób użycia:
Nanieść środek na zabrudzoną powierzchnię, najlepiej w postaci spienionej, użyć do tego butelki z atomizerem. Odczekać około 5-10 minut, następnie wyczyścić używając szczotki lub szorstkiej gąbki. Po wyczyszczeniu obficie spłukać wodą i pozostawić do wyschnięcia. W razie potrzeby czynność powtórzyć. Można aplikować go na powierzchnie pionowe i poziome, do wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Wykonując pracę wewnątrz pomieszczeń zadbać o dobrą wentylację.

Specyfikacje
Waga
0,5 kg
Opinie (0)
Bądź pierwszym, który to oceni. Podziel się swoją oceną i recenzją, aby inni klienci mogli zdecydować, czy jest to odpowiedni produkt dla nich.
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt, mogą wystawić opinię. Zaloguj sie