Jurga FOLMIX folia w płynie do wewnątrz i na zewnątrz.

69,99 109,99 
Opis

Jurga FOLMIX folia w płynie do wewnątrz i na zewnątrz

Jednokomponentowa półpłynna folia pod okładziny ceramiczne. Przeznaczona do uszczelnień podłoży wewnątrz i na zewnątrz budynków, w miejscach o podwyższonej wilgotności np.: łazienki, natryski, toalety, pralnie, kuchnie, piwnice, balkony, tarasy itp. Charakteryzuje się dużą przyczepnością, tworzy powłokę trwale elastyczną i wodoodporną.

FOLMIX to gotowa do zastosowania jednoskładnikowa hydroizolacyjna folia w płynie przeznaczona pod płytki ceramiczne mocowane klejami. Jest idealna dla miejsc narażonych na wilgoć czy sporadyczne narażenie na wodę. Dzięki właściwościom tiksotropowym, tworzy szczelną, elastyczną i wodoodporną warstwę, która skutecznie mostkuje typowe rysy zarówno na powierzchniach pionowych, jak i poziomych. Po wyschnięciu jest odporna na mróz. Ponadto, folia w płynie FOLMIX jest przyjazna dla środowiska i bezpieczna w użyciu, nie zawierając w składzie żadnych rozpuszczalników.

Folia w płynie – właściwości i zastosowanie:

Folia w płynie FOLMIX jest odpowiednia do użycia zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, w miejscach narażonych na wilgoć, takich jak łazienki, kuchnie, pralnie, piwnice czy balkony. Można jej używać na różnego rodzaju powierzchniach budowlanych, w tym na tynkach gipsowych i cementowo-wapiennych, wylewkach cementowych i anhydrytowych, pod ogrzewaniem podłogowym, na betonie, pustakach czy cegłach.

Zalety folii w płynie FOLMIX:

 • tworzy szczelną, elastyczną i wodoodporna warstwę
 • łączy pęknięcia i rysy powierzchniowe
 • jest przyjazna dla środowiska – nie zawiera rozpuszczalników
 • do stosowania wewnątrz i na zewnątrz
 • jest wysoce przyczepna do różnych podłoży
 • produkt gotowy, łatwy w aplikacji

Jak używać folii w płynie?

Przed rozpoczęciem stosowania folia w płynie powinna być dokładnie wymieszana. Nie należy jej rozcieńczać. Powierzchnia, na którą chcesz nałożyć preparat, powinna być sucha, czysta, solidna, stabilna i równa. W przypadku podłoży o dużej chłonności, warto je wcześniej zagruntować preparatem JURGA PRIMER PLUS lub PRIMER SILICATE. W narożnikach oraz miejscach przejść instalacji hydraulicznych użyj specjalnych narożników, mankietów i taśmy uszczelniającej z linii JURGA TAPEMIX. Folię w płynie aplikuj za pomocą pędzla, nakładając co najmniej dwie warstwy. Odczekaj do wyschnięcia masy, zanim nałożysz kolejną warstwę. Końcowa grubość izolacji powinna wynosić przynajmniej 1mm. Prace przeprowadzaj w temperaturach od +5°C do +25°C. Świeżo nałożoną izolację chroń przed warunkami zewnętrznymi i wilgocią do momentu całkowitego utwardzenia. Końcową warstwę izolacji koniecznie zabezpiecz płytkami ceramicznymi.

Folia w płynie – informacje techniczne
 • Kolor i forma: Półpłynna niebieska pasta
 • Ilość warstw: min. 2
 • Czas schnięcia warstwy: min. 3 godziny
 • Zużycie dla 1 warstwy: 1,2-1,8 kg
 • Grubość ostatecznej powłoki: min. 1mm
 • Metody aplikacji: pędzel
 • Skład: Mieszanina wodnych dyspersji kopolimerów akrylowych, wypełniaczy mineralnych, dodatków uszlachetniających
Specyfikacje
Waga
Brak danych
WYDAJNOŚĆ:

dla jednej warstwy od 1kg na 1m²

Opakowania:

4kg, 7kg

Opinie (0)
Bądź pierwszym, który to oceni. Podziel się swoją oceną i recenzją, aby inni klienci mogli zdecydować, czy jest to odpowiedni produkt dla nich.
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt, mogą wystawić opinię. Zaloguj sie