Hit

Lakma SYNTEKOL PSW – zaprawa klejąca uniwersalna

26,99 
Brak w magazynie
Opis

Lakma SYNTEKOL PSW uniwersalna zaprawa klejąca

SYNTEKOL PSW jest szarą, wysokowartościową, wzbogaconą sztucznymi żywicami, fabrycznie mieszaną zaprawą klejącą, przeznaczoną do wykonywania warstwy zbrojonej w systemach ociepleń i przyklejania izolacyjnych płyt ze styropianu i wełny mineralnej.

Produkt cechuje się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, dużą elastycznością. Można aplikować go metodą natryskową.

Zastosowanie:

SYNTEKOL PSW jest przeznaczony do wykonywania warstwy zbrojonej i mocowania płyt termoizolacyjnych we wszystkich systemach ociepleń LAKMA TERM. Zaprawa może być stosowana również do przyklejania drobnych elementów architektonicznych, wypełniania drobnych ubytków oraz naprawiania uszkodzeń elewacji wykonanych w technologii lekkiej mokrej. SYNTEKOL PSW można zastosować również do wyrównywania podłoży wykonanych wcześniej z cienkowarstwowych tynków strukturalnych. SYNTEKOL PSW może być stosowany na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń.
Specyfikacje
Waga
25 kg
Opakowanie:

25 kg

Kolorystyka:

szary

Sposób nanoszenia:

paca, kielnia, metoda natryskowa

Właściwa ilość wody:

5 – 6 l /25kg

Wydajność (przy przyklejaniu płyt izolacyjnych):

4 – 5 kg/m2

Wydajność (przy wykonywaniu warstwy zbrojącej):

3,5 – 5 kg/m2

Opinie (0)
Bądź pierwszym, który to oceni. Podziel się swoją oceną i recenzją, aby inni klienci mogli zdecydować, czy jest to odpowiedni produkt dla nich.
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt, mogą wystawić opinię. Zaloguj sie
Akcesoria
  • Hit
    229,99 
    Waga
    25 kg