24,99 
Brak w magazynie
Opis

Lakma Silikon Budowlany

Jednoskładnikowa, bezzapachowa, specjalistyczna masa uszczelniająca o neutralnym systemie utwardzania.

Silikon daje wysoko i trwale elastyczne uszczelnienie o bardzo dobrej przyczepności do większości materiałów i podłoży spotykanych w budownictwie: drewna surowego i lakierowanego, szkła, glazury, cegły, betonu, gazobetonu, zapraw cementowych, laminatów szklanych, metali oraz niektórych tworzyw sztucznych. Uszczelnienie jest trwałe, całkowicie odporne na zmienne warunki atmosferyczne i promieniowanie UV. Silikon nie powoduje korozji metalu i betonu. Produkt zawiera nanododatki zwiększające efektywność sieciowania, podnoszącą właściwości mechaniczne produktu.

Zastosowanie:

Przeznaczony jest do wypełniania szczelin dylatacyjnych, połączeń między ścianą i drzwiami/oknem. Stosowany do wykonywania połączeń elementów blachy ocynkowanej, mosiądzu i innych metali, uszczelniania elementów prefabrykowanych w budownictwie oraz wykonywania uszczelnień w metalowych chłodniach, kontenerach i zbiornikach.

Opakowanie:

300 ml

Kolorystyka:
bezbarwny, biały, brązowy, szary, czarny
Specyfikacje
Kolorystyka:

bezbarwny, biały, brązowy, szary, czarny

Opakowanie:

300 ml

Opinie (0)
Bądź pierwszym, który to oceni. Podziel się swoją oceną i recenzją, aby inni klienci mogli zdecydować, czy jest to odpowiedni produkt dla nich.
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt, mogą wystawić opinię. Zaloguj sie
Akcesoria