Hit
- 5 %

29,99 184,99 
Opis

Lakma TOP LATEX

I klasa ścieralności 

TOP LATEX jest nowoczesną, wyprodukowaną na bazie najwyższej jakości surowców farbą wewnętrzną. Wymalowane nią powierzchnie są odporne na zmywanie i szorowanie, dzięki czemu łatwo utrzymać je w czystości. Farba tworzy wyjątkowo trwałe matowe powłoki, które pozwalają na zachowanie idealnego wyglądu ścian. Dzięki mikroporowatej strukturze TOP LATEX zapewnia oddychanie ścian.

Produkt jest wodorozcieńczalną, matową i wysoko-pigmentowaną farbą lateksową. Opracowany został zgodnie ze światowymi tendencjami w zakresie bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Należy do grupy wyrobów "przyjaznych dla środowiska", gdyż nie zawiera nawet śladowych ilości rozpuszczalników organicznych i plastyfikatorów.

Zastosowanie:

Farba przeznaczona jest do malowania ścian, sufitów oraz innych wewnętrznych powierzchni budynków wykonanych z różnego typu podłoży mineralnych, płyt gipsowo-kartonowych, gipsu oraz tapet, szczególnie w miejscach o zaostrzonych rygorach zdrowotnych tj. w szpitalach, żłobkach, przedszkolach, szkołach, sklepach, magazynach produktów żywnościowych oraz pomieszczeniach mieszkalnych.

Opakowanie: 1 l / 4 l / 10 l

DANE TECHNICZNE:

Sposób nanoszenia pędzel, wałek, natrysk pędzel, wałek, natrysk
Temperatura pracy  temperatura wyrobu, podłoża i powietrza + 10o C- +30 o C
Ilość warstw  co najmniej 2
Schnięcie  minimum 2 godziny
Nanoszenie kolejnej warstwy  minimum 2-3 godzinach
Gęstość  ok. 1,45 g/cm3
Rodzaj farby, PN-C-81914:2002  rodzaj I (odporna na szorowanie na mokro)
Odporność na szorowanie na mokro, PN-EN 13300;2002 13300;2002
klasa 1
Zawartość substancji stałych  powyżej 52%
Rozcieńczalnik  woda
Czyszczenie narzędzi woda
Wydajność w zależności od chłonności podłoża, rodzaju podłoża, techniki aplikacji, sposobu nanoszenia  do 11 m2 /1 l przy jednokrotnym malowaniu
Specyfikacje
Waga
Brak danych
Opakowanie:

1L, 4L, 10L

Opinie (0)
Bądź pierwszym, który to oceni. Podziel się swoją oceną i recenzją, aby inni klienci mogli zdecydować, czy jest to odpowiedni produkt dla nich.
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt, mogą wystawić opinię. Zaloguj sie
Akcesoria
  • 7,99 
  • Wymiary
    25 cm
  • Hit