Tynki dekoracyjne Szczecin

Showing all 4 results

W dzisiejszych czasach, kiedy coraz więcej osób zwraca uwagę na estetykę swojego otoczenia, tynki dekoracyjne zdobywają na popularności. Firma WellBUD z Szczecina to jeden z liderów na rynku, oferujący szeroką gamę tynków dekoracyjnych, które sprawią, że wnętrza domu czy mieszkania nabiorą niepowtarzalnego charakteru. Nasze tynki służą do pokrycia powierzchni ścian, sufitów, kolumn, filarów i innych elementów wewnętrznych i zewnętrznych budynków. Oferujemy szeroką gamę tynków, takich jak gipsowe, czy cementowo-wapienne, które pozwolą na stworzenie pięknych i funkcjonalnych przestrzeni we wnętrzach oraz na elewacjach budynków. A oprócz tego oferujemy bogaty wybór farb i preparatów gruntujących. Warto skorzystać z naszej oferty, aby nadać swojemu domowi wyjątkowego charakteru i zyskać gwarancję trwałości oraz jakości wykonania.

Tynk gipsowy

Tynk gipsowy to jedna z najpopularniejszych opcji stosowanych we wnętrzach mieszkalnych. Charakteryzuje się lekkością, łatwością aplikacji oraz doskonałą przyczepnością do różnorodnych podłoży. Dodatkowo, dzięki swojej strukturze, tynk gipsowy pozwala na uzyskanie bardzo gładkich i równomiernych powierzchni, co jest szczególnie cenione przez osoby ceniące minimalistyczny styl.

Tynk cementowo-wapienny

Tynk cementowo-wapienny to kolejny rodzaj tynku dostępny w ofercie firmy WellBUD. Jest to materiał o nieco większej wytrzymałości niż tynk gipsowy, dzięki czemu może być stosowany zarówno we wnętrzach, jak i na elewacjach budynków. Tynk cementowo-wapienny doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach narażonych na działanie wilgoci, takich jak łazienki czy kuchnie.

Hit
28 
Waga
30 kg
Waga
5 kg
Hit
144,99 
Waga
5 kg
Hit
204,99 
Waga
5 kg