Farba o efekcie aksamitu – Francesco GUARDI Collezione

WellBUD oferuję materiały budowlane i narzędzia ręczne w przystępnych cenach

Dekoracja z efektem miękkiej tkaniny.

Farba dekoracyjna do wnętrz o efekcie aksamitu Francesco GUARDI jest nowoczesną farbą przeznaczoną jako wykończenie do produktów linii dekoracyjnej do wnętrz, która pozwala otrzymać efekty kolorystyczne i wrażenia dotykowe podobne do tych, jakimi charakteryzowały się antyczne materiały obiciowe w Damaszku. Efekty możliwe do osiągnięcia przy zastosowaniu różnorodnych narzędzi i technik aplikacji przywracają pomieszczeniom komfort mieszkaniowy i współgrają z aktualnymi tendencjami architektury wnętrz. 

Dekoracyjna farba o efekcie aksamitu to wyjątkowo elegancki efekt, którym możemy ozdobić swoje wnętrza. Farba w szczególności polecana do wymalowań pomieszczeń ścian takich jak sypialnia, pokój dzienny czy pomieszczenie biurowe.

WellBUD oferuję materiały budowlane i narzędzia ręczne w przystępnych cenach

Farba o efekcie aksamitu daje wykonawcy dużą swobodę w wyborze możliwych do osiągnięcia efektów. W zależności od zastosowanego narzędzia i techniki aplikacji można uzyskać wrażenie delikatności i gładkości, ale można również stworzyć wyraźniejsze bardziej strukturalne wykończenia.

Wszystkie wyniki wyszukiwania