ODKRYJ NOWĄ ŚNIEŻKE PLAMOODPORNĄ

WellBUD oferuję materiały budowlane i narzędzia ręczne w przystępnych cenach

Śnieżka Plamoodporna to matowa lateksowa farba do wnętrz przeznaczona do malowania ścian wewnętrznych i sufitów. Jest odporna na plamy1, zmywanie i szorowanie zachowując przy tym idealny wygląd i matowy kolor ścian. Farba nie chlapie podczas malowania, jest łatwa w aplikacji i doskonale kryje. Spełnia również surowe wymagania europejskiej normy Bezpieczne zabawki3.

KAŻDY Z NAS MA STYL I JEGO ULUBIONE KOLORY
WYRAŹ SIEBIE PLAMOODPORNYMI KOLORAMI !
48 ODPORNYCH KOLORÓW, KTÓRE PODKREŚLA TWÓJ INDYWIDUALNY STYL

W sklepie WellBUD kupisz wszystko do malowania.

Pierwsza odznacza się dokładnością i finezją. Druga jest otwarta na nowości i zdecydowanie wyprzedza swoje czasy. Razem stworzą nowoczesne, dopieszczone w każdym detalu wnętrze. Dokładnie takie, jak sobie wymyśliłaś.

Co do tej pierwszej - nie ma wątpliwości. Odnajdzie się wszędzie i w każdym towarzystwie. Na drugiej można zawsze polegać i nigdy się nie nudzi. Połącz je ze sobą i szalej z dodatkami. Im wszystko pasuje!

Ta dama po prostu bryluje na salonach. Potrafi zadać szyku i olśnić wszystkich gości swoim wyczuciem stylu. Warto zaprosić ją do siebie.

Masz wątpliwości co do koloru? Już nie musisz, bo z nią wszystko jest jasne! Jej przyjemna, ciepła aura rozjaśni każdy Twój dzień i każdy ciemny zakamarek w Twoim domu.

WellBUD oferuję materiały budowlane i narzędzia ręczne w przystępnych cenach

Jesteś otwarta na nowości? Ona też. W dodatku zdecydowanie wyprzedza swoje czasy. Razem będziecie zawsze o krok przed innymi.

Jedna ma nieprzeciętny urok, druga wyprzedza swoje czasy. Jeśli Ty też jesteś otwarta na nowe, z pewnością już wiesz, jak pomalujesz swoje wnętrze.

WellBUD oferuję materiały budowlane i narzędzia ręczne w przystępnych cenach

Wyszukana, stylowa i elegancka. Ona wie, co to znaczy dobry gust i zawsze dobrze się prezentuje.

Lekka, finezyjna i kolorowa jak wiosenne kwiaty. Niezwykle kobieca i delikatna. Po prostu taka jak Ty! Jej świeże spojrzenie na wnętrze oczaruje każdego.

W sklepie WellBUD dostępne farby ważkich rodzajów: lateksowe, ceramiczne, akrylowe...
Wszystkie wyniki wyszukiwania