Płyta G-K RIGIPS standard 12,5MM/120×200

Produkt dostępny na zamówienie
Opis

RIGIPS Płyta G-K standard 12,5MM/120x200

Płyty gipsowo-kartonowe to materiał budowlany przeznaczony do użytku w pomieszczeniach. Dzięki niemu możesz dostosować gotową przestrzeń do swoich potrzeb, ponieważ wykonasz różnego rodzaju ścianki działowe, sufity podwieszane lub ścianki działowe. Produkt jest łatwy w obróbce, dzięki czemu możesz szybko i skutecznie nadać mu odpowiedni rozmiar i kształt.

  • Wymiary [cm]:120x200
  • Grubość [mm]:12.5

Dodatkowe informacje:Płyta gipsowo-kartonowa RIGIPS PRO 12,5 mm z nadrukowaną miarką do wykonywania poszyć lub okładzin lekkich systemów: okładzin ściennych, ścian działowych, sufitów podwieszanych oraz zabudowy poddaszy, w tym o deklarowanej izolacyjności akustycznej. Technologia PRO pozwala na wykonywanie spoin wzdłużnych bez zgrubień w miejscach łączeń, duże oszczędności mas oraz czasu. Do wykonywania suchych tynków, okładzin na ścianach i sufitach oraz wykorzystywane są jako poszycie ażurowej konstrukcji ścian działowych i sufitów podwieszanych w lekkich systemach zabudowy wnętrz.

 

Opinie (0)
Bądź pierwszym, który to oceni. Podziel się swoją oceną i recenzją, aby inni klienci mogli zdecydować, czy jest to odpowiedni produkt dla nich.
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt, mogą wystawić opinię. Zaloguj sie
Akcesoria
  • 14,50 
  • Hit
    6,99